Jdi na obsah Jdi na menu
 


Senioři-technici se zamýšlejí nad další činnosti klubu.

​Stále jsme tady a snažíme se udržet aktivitu seniorů v oblasti poznávání nové techniky i stávajících technických řešení. Skutečnost je však taková, že staří členové odcházejí, ale noví zájemci se nehrnou. Je to obdobné jako zájem o studium technických oborů, o které není ani zdaleka takový zájem jako o studium humanitních oborů, přestože zájemci nemají pro velký převis poptávky velkou naději na uplatnění.

​Klub techniků-zlepšovatelů se začlenil již dříve do nové organizační složky v Koordinačním centru seniorů Ostrava. Pravidelná účast na jednání tohoto orgánu nám umožňuje udržovat si přehled o aktivitách o seniorů v Ostravě a podílet se na jejich činnosti.

​Uvítáme pomoc i účast dalších zájemců o poznávání nové i stávající techniky. Scházíme se každou druhou středu v měsíci  (kromě července a srpna) vždy v 10 hod v prostorách Klubu důchodců Vítkovic, který se nachází na Ruské ulici asi 200 m od zastávky tramvaje na Mírovém náměstí, směrem k Novému ředitelství (vchod do budovy zezadu),  v budově naproti "Projektu 2010". 

Těšíme se na vás!